Najnowsze oferty pracy:

  • Spedytor Drogowy

     Wrosped
        świętokrzyskie/ Starachowice

    Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także...

    dzisiaj
  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Kazimierza Wielka

    na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Kazimierzy Wielkiej

    dzisiaj
  • Elektryk

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    - Rozładowywanie baterii- Praca do 1 kV Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne Wymagania inne: [Inne] : Wykształcenie...

    dzisiaj
  • Operator wózka widłowego

    - przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów- rozlokowywanie towarów na magazynie- przygotowywanie, wydawanie towarów- załadunek na środki transportu-...

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Łagów

    Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Praca: Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r.

Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanych betonowych oraz produkcja i montaż konstrukcji stalowych.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
miejsce pracy: teren całego kraju

Obowiązki
  • obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR
Wymagania
  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi żurawi kołowych
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie w/g stawki godzinowej
  • gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie, posiłki, diety
  • praca w delegacji od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę lub własna działalność