Najnowsze oferty pracy:

  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

    dzisiaj
  • Dekarz

     PERFECT TEAM Marcin Kaszta

    Miejsce pracy: Niemcy - Salzburg Wymagania:język niemiecki: min.komunikatywnydokładność, sumienność w wykonywaniu swoich...

    dzisiaj
  • Instalator wodno-grzewczy

    Miejsce pracy: Niemcy - Karnten Wymagania:język niemiecki: dobry(min.jedna osoba)dokładność, sumienność w wykonywaniu swoich...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pomoc kuchenna

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Piekoszów
Numer: StPr/20/1548
OBOWIĄZKI:
POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU I WYDAWANIU POSIŁKÓW, PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU I HIGIENY W POMIESZCZENIACH KUCHENNYCH I JADALNI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

[Inne] : SPRAWNOŚĆ MANUALNA OBU RĄK, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, WIELOZADANIOWOŚĆ, RODZAJ I STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI OSÓB, KTÓRE MOGĄ WYKONYWAĆ PRACĘ NA WYPOSAŻONYM STANOWISKU PRACY- UMIARKOWANY I LEKKI BEZ WAD WZROKU I SŁUCHU

Miejsce pracy:

Piekoszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach