Najnowsze oferty pracy:

  • Asystent nauczyciela w szkole

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Sandomierz

    - pomaganie nauczycielowi w wspieraniu ucznia w funkcjonowaniu w społeczności szkolnej- wspieranie ucznia w trakcie zajęć- pomoc w organizowaniu wydarzeń...

    wczoraj
  • Szlifierz metali

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Słowik (pow. kielecki, gm. Nowiny), Słowik

    Tworzenie, montaż konstrukcji reklamowych, tabliczek informacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj
  • Asystent osoby niepełnosprawnej

     Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Asystent osoby niepełnosprawnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie kierunkowe lub średnie plus...

    wczoraj
  • Pracownik biurowy

        świętokrzyskie/ Świniary Stare

    obsługa komputera, obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji, odbieranie telefonów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

    wczoraj
  • Asystent nauczyciela przedszkola

        świętokrzyskie/ Ociesęki

    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik biurowy

Praca: Pracownik biurowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0352
OBOWIĄZKI:
Staż w Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, program stażu do zapoznania w pokoju 32.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach