• Specjalista ds. Produktu i Marketingu w Branży Zootechnicznej

     Praca.pl Sp. z o.o.

    Zakres obowiązków: Projektowanie nowych produktów, Zarządzanie istniejącym asortymentem, Organizowanie szkoleń produktowych, Wdrażanie strategii...

    dzisiaj
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

     GEODIS Road Network Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

    dzisiaj
  • Automatyk

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Jędrzejów

    usuwanie awarii maszyn i urządzeń, konserwacja Wymagania konieczne: Zawód: Automatyk* Wymagania inne:

    dzisiaj
  • Elektryk

    usuwanie awarii maszyn i urządzeń, bieżace naprawy Wymagania konieczne: Zawód: Elektryk* Wymagania inne:

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    koloryzacja, upięcia, strzyżenie męskie i damskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik do spraw osobowych

Praca: Pracownik do spraw osobowych

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Pracownik do spraw osobowych
Miejsce pracy: Włoszczowa
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Udział w prowadzeniu spraw osobowych strażaków i pracowników cywilnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Włoszczowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie