Najnowsze oferty pracy:

  • Product Manager w branży produktów dla zwierząt

     Over Group
        świętokrzyskie/

    Tryb pracy: hybrydowy (teren całej Polski + praca w siedzibie firmy + home office) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w...

    dzisiaj
  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    na czas określony

    dzisiaj

        świętokrzyskie/ Starachowice

    dzisiaj
  • Pracownik działu przygotowania produkcji

     ManpowerGroup
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zadania: Przygotowanie materiałów do produkcji na podstawie receptur Zwolnienie półproduktu do dalszej przeróbki Nadzór nad jakością surowców i...

    wczoraj
  • Robotnik

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Secemin

    Wykonywanie prac porządkowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj
Więcej ofert pracy

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik fizyczny

Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Popowice (pow. jędrzejowski, gm. Oksa), Popowice
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
pomoc przy obsłudze traka, segregacja desek, sprzątanie placu, przygotowanie drewna opałowego do dalszej sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Popowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie