Najnowsze oferty pracy:

  • Monter izolacji przemysłowych

     MULTiSERWIS Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Anglia, Szwecja, HolandiaZakres obowiązków:Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie,...

    dzisiaj
  • Financial planning & analysis specialist with Russian

     Genpact PL

    Responsibilities:Work closely with various partners to understand business transactions and ensure they are processed and accounted for in appropriate...

    dzisiaj
  • Konsultant w Centrum Kontaktu z Klientem

     Medicover sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    ul. Tarnowska 4 Coś o Tobie:poszukujesz pracy w doskonałej atmosferzedobrze radzisz sobie z przeciwnościami losujesteś gotowy do zmiany w systemie...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik produkcji

Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
Numer: StPr/20/1546
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji na linii produkcyjnej cukierków. Praca wymaga wysiłku fizycznego - preferowani mężczyźni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Masłów Pierwszy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach