Najnowsze oferty pracy:

  • Szef Cukierni

     City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań

    nadzór nad terminową realizacją produkcji, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymizarządzanie zespołem (grafik personelu i produkcji,...

    dzisiaj
  • Kierownik Budowy

     AIDA Sp. z o.o.

    Opis stanowiska:Kierowanie budowami o wartości do 8 milionów złotych.Organizacja i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i...

    dzisiaj
  • Inżynier Budowy

    Opis stanowiska:Nadzór i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i podwykonawców.Nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik produkcyjny (m/k)

Praca: Pracownik produkcyjny (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Końskie
Nr ref.: PP/KON/1019
Obowiązki:
  • praca przy produkcji paneli izolowanych,
  • montaż zabudów samochodowych,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • chęć pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej.