Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    CIEKAWI LUDZIE i cool atmosferaELASTYCZNY grafikSTAŁA KASA   + PremiePRACA ZE ZNANYMI markamiSZKOLENIA na start i rozwojoweLUŹNY dress code

    dzisiaj
  • Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych

      Recruit Europe

    Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowaDoradztwo techniczneDbanie o pozytywny wizerunek...

    dzisiaj
  • .Net Software Developer

     KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Location: Katowice Imagine that you are…Part of an Agile team working with web projects using .Netenriching the system with new capabilities and tweaking...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

Praca: Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 2479205, z dnia 2019-06-12

WELMAS powstała w 2008 roku. Oferuje wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne jak i artykuły gospodarstwa domowego.

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów

Opis stanowiska

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywna sprzedaż.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • wysokie wynagrodzenie.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN