Najnowsze oferty pracy:

  • Monter konstrukcji stalowych

     PPHU VOSS

    Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylkoMontaż konstrukcji regałów wysokiego składowaniaDoświadczenie na podobnym stanowisku - mile widzianeZnajomość rysunku...

    dzisiaj
  • Monter dźwigów towarowo-osobowych

     BIC Electric Sp. z o.o.

    Do zakresu obowiązków osoby na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:montaż i instalacja dźwigów elektrycznych / hydraulicznych osobowych i towarowo-osobowychserwis i rozruch dźwigów osobowych i...

    dzisiaj
  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

     OPOLTRANS Spółka z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Dbałość o realizację planów sprzedażowychMonitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddzialePrzydzielanie zadań handlowcom, szkolenie...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Offsetowych

Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Offsetowych

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy branży poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Offsetowych

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie klientów w zakresie sprzedaży oferowanego asortymentu produktu
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z nowymi oraz obecnymi kontrahentami
  • Doradztwo w zakresie doboru materiałów
  • Negocjowanie i przygotowywanie ofert handlowych
  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych
Profil:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna w zakresie asortymentu materiału do druku offsetowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Gotowość do podroży służbowych na terenie całej Polski
Oferujemy:
  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + prowizje od sprzedaży)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w dynamicznym rozwoju firmy i możliwość wpływu na jej dalszy kierunek.
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Poniższa klauzula jest opcjonalna:

„Wyrażam także dobrowolną  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@hrwise.pl