Najnowsze oferty pracy:

  • Kierowca miedzynarodowy

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    transport produktów spożywczych zza zagranicy Wymagania konieczne: Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Uprawnienia:...

    wczoraj
  • Kucharz-pomoc kuchenna-staż

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Przygotowywanie potraw, obsługa urządzeń kuchennych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE DO...

    wczoraj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

    Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska Wymagania inne:

    wczoraj
  • Spedytor

    wg stanowiska Wymagania inne: Wymagane doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego, j. angielski poziom podstawowy.

    wczoraj
  • Agent Nieruchomości

     RE/MAX Polska
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Sekretarka

Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Sekretarka
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/24/0384
OBOWIĄZKI:
- Obsługa sekretariatu - Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji - Przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Gwarancja zatrudnienia po stażu 3 m-ce.

Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu