Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    CIEKAWI LUDZIE i cool atmosferaELASTYCZNY grafikSTAŁA KASA   + PremiePRACA ZE ZNANYMI markamiSZKOLENIA na start i rozwojoweLUŹNY dress code

    dzisiaj
  • Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych

      Recruit Europe

    Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowaDoradztwo techniczneDbanie o pozytywny wizerunek...

    dzisiaj
  • .Net Software Developer

     KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Location: Katowice Imagine that you are…Part of an Agile team working with web projects using .Netenriching the system with new capabilities and tweaking...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Ślusarz / Monter

Praca: Ślusarz / Monter

Ogłoszenie numer: 2490427, z dnia 2019-06-18

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się produkcją i regeneracją łożysk ślizgowych, uszczelnień olejowych w tym również projektowaniem i ich modernizacją oraz dostarczaniem komponentów na życzenie klienta.

Nasze produkty i usługi mają uznanie przez renomowanych na rynku producentów maszyn wirujących ale również trafiają do użytkowników maszyn w Polsce, Europie oraz na inne kontynenty, a nasze łożyska pracują w różnego typu maszynach od dużych turbin parowych, po przez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, kompresory, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy w układzie pionowym i poziomym.

Elastyczność naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach Globu pozwala nam na oferowanie różnych rozwiązań projektowych w tym również naszego własnego zakresu projektowanych łożysk. Głównymi odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z branży Ropy, Gazu i Petrochemii oraz Przemysłu Energetycznego.

Dołącz do zespołu we Wrocławiu, tu możesz liczyć na rozwój, ciekawą pracę i codziennie nowe wyzwania.

Ślusarz / Monter

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Wykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.
  • Doświadczenie w pracy z palnikiem.
  • Wykonywanie i dokumentowanie kontroli wymiarów części zgodnie ze specyfikacją firmy lub klienta dbając o minimalną liczbę zarejestrowanych błędów.
  • Obsługa narzędzi pneumatycznych w tym urządzeń/narzędzi znakujących.
  • Obsługa elektronarzędziami oraz narzędziami pomiarowymi

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe – średnie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarza lub montera minimum 2 lata – warunek konieczny
  • Umiejętność wykonywania ręcznych prac obróbkowych: szlifowanie, skrobanie, docieranie
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Uprawienia do obsługi spalinowego wózka widłowego będzie mile widziane
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń mechanicznych będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny)
  • Zarobki uzależnione do umiejętności + premie miesięczne i kwartalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta benefit „MULTISPORT”
  • Pakiet relokacyjny