Najnowsze oferty pracy:

  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    wczoraj
  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    wczoraj
  • Inżynier Sprzedaży

     ETC plus sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski lub praca zdalnaCel stanowiska: budowanie i stały rozwój relacji z klientami w branży...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Spawacz mig-mag

Praca: Spawacz mig-mag

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Spawacz mig-mag
Miejsce pracy: Końskie
Numer: StPr/20/1384
OBOWIĄZKI:
spawanie elementów metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność spawania met. MIG - MAG

Miejsce pracy:

Końskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich