Najnowsze oferty pracy:

  • Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    Szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania, lubią poznawać ludzi, potrafią ich słuchać oraz dopasowywać rozwiązania idealne dla ich potrzeb. Przedstawicieli, dla których hasło...

    dzisiaj
  • Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Nowa Słupia

    Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosówWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Spawacz TIG (metale kolorowe)

Praca: Spawacz TIG (metale kolorowe)

Ogłoszenie numer: 2490445, z dnia 2019-06-12

Klient portalu Praca.pl

 Firma zajmuje się produkcją i regeneracją łożysk ślizgowych, uszczelnień olejowych w tym również projektowaniem i ich modernizacją oraz dostarczaniem komponentów na życzenie klienta.

Nasze produkty i usługi mają uznanie przez renomowanych na rynku producentów maszyn wirujących ale również trafiają do użytkowników maszyn w Polsce, Europie oraz na inne kontynenty, a nasze łożyska pracują w różnego typu maszynach od dużych turbin parowych, po przez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, kompresory, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy w układzie pionowym i poziomym.

Elastyczność naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach Globu pozwala nam na oferowanie różnych rozwiązań projektowych w tym również naszego własnego zakresu projektowanych łożysk. Głównymi odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z branży Ropy, Gazu i Petrochemii oraz Przemysłu Energetycznego.

Dołącz do zespołu we Wrocławiu, tu możesz liczyć na rozwój, ciekawą pracę i codziennie nowe wyzwania.

Spawacz TIG (metale kolorowe)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Spawanie/napawanie metodą TIG
  • Codzienna kontrola i organizacja stanowiska pracy
  • Obsługa piaskarki
  • Postępowanie zgodne z polityką zakładu, a także instrukcjami, procedurami oraz przyjętymi zwyczajami, a w tym wypełnianie dokumentacji i kart pracy.
  • Pomoc przy wylewaniu stopem łożyskowym oraz czyszczenie łożysk po wylaniu stopem
  • Codzienna praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

Wymagania

  • Umiejętność spawania metodą TIG – warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza minimum 1 rok, warunek konieczny, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w spawaniu metali kolorowych (aluminium, stopy cynowe, brąz, mosiądz, miedź)
  • Umiejętność obsługi urządzeń elektromechanicznych (szlifierka kątowa, wiertarka itp.)
  • Doświadczenie w pracy z palnikiem gazowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych i ich obsługa
  • Samodzielność, sumienność, koncentracja,
  • Gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny)
  • Zarobki uzależnione do umiejętności + premie miesięczne i kwartalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta benefit „MULTISPORT”
  • Pakiet relokacyjny