Najnowsze oferty pracy:

  • Kierowca miedzynarodowy

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    transport produktów spożywczych zza zagranicy Wymagania konieczne: Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Uprawnienia:...

    wczoraj
  • Kucharz-pomoc kuchenna-staż

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Przygotowywanie potraw, obsługa urządzeń kuchennych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE DO...

    wczoraj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

    Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska Wymagania inne:

    wczoraj
  • Spedytor

    wg stanowiska Wymagania inne: Wymagane doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego, j. angielski poziom podstawowy.

    wczoraj
  • Agent Nieruchomości

     RE/MAX Polska
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie...

    wczoraj
Więcej ofert pracy

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Specjalista ds. płac i kadr ze znajomością przepisów prawa budżetowego oraz prawa podatkowego

Praca: Specjalista ds. płac i kadr ze znajomością przepisów prawa budżetowego oraz prawa podatkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
Specjalista ds. płac i kadr ze znajomością przepisów prawa budżetowego oraz prawa podatkowego
Miejsce pracy: Opatów
Numer: StPr/24/0566
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kadr, płac, PFRON, ZUS, SIO, GUS, rozliczenia ZFŚS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie