Najnowsze oferty pracy:

  • Lektor Języka Angielskiego On-Line

     Centrum Kształcenia Językowego The Point
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowi

    Poszukujemy pasjonatów nauczania zaangażowanych również w kulturę krajów anglojęzycznych. Indywidualne zajęcia on-line dla naszych Słuchaczy...

    dzisiaj
  • Doradca Klienta D2D (Fotowoltaika)

     ESOLEO Sp. z o.o.

    sprzedaż produktów marki ESOLEO, bezpośrednie dotarcie do klienta w modelu D2D, obsługę eventów na wyznaczonym terenie, doradztwo i opiekę w całym...

    dzisiaj
  • Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

    montaż instalacji fotowoltaicznych w części elektrycznej (montaż falownika, rozdzielni AC i DC, wykonanie tras kablowych, uziom, podłączenie,...

    dzisiaj
  • Pracownik Ogólnobudowlany

     Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

    praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

    dzisiaj
  • Operator maszyn budowlanych

    praca na budowach realizowanych przez firmę. mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Sprzątaczka

Praca: Sprzątaczka

Firma działająca w branży przemysłowej (prace spawalniczo - monterskie oraz prace budowlane)

Sprzątaczka
woj. świętokrzyskie
Opis stanowiska:
  • sprzątanie w hotelach na terenie Norwegii w Oslo
Wymagania:
  • doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość i chęć do pracy
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie