Najnowsze oferty pracy:

  • Partner Handlowy Orange Energia

     Orange Polska S.A.

    Profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży. Efektywna praca z bazą klientów. Przygotowywanie ofert, prowadzenia negocjacji handlowych i zawieranie...

    dzisiaj
  • Brukarz

        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    prace drogowe, brukarskie i wodno - sanitarne Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: prace drogowe, brukarskie, wodno - sanitarne...

    wczoraj
  • Pakowacz.

        świętokrzyskie/ Wincentów

    Pakowacz, pakowanie narzędzi i przygotowanie do wysyłki. Wymagania inne: Pracowitość, punktualność.

    wczoraj
  • Kierowca samochodu ciężarowego c+e

        świętokrzyskie/ Radoszyce

    Kierowca samochodu ciężarowego C+E. Transport prefabrykatów na terenie całej Polski. Wymagania konieczne: Uprawnienia: C+E prawo jazdy

    wczoraj
  • Ślusarz

    Ślusarz, obsługa pras, urządzeń ślusarskich, gilotyn, urządzeń spawalniczych. Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń spawalniczych...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Tartacznik

Praca: Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Tartacznik
Miejsce pracy: Świdno
Numer: StPr/20/0334
OBOWIĄZKI:
Obróbka maszynowa drewna, sortowanie, pakietowanie oraz formatowanie tarcicy, obsługa maszyn do obróbki drewna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świdno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie