Najnowsze oferty pracy:

  • Monter Izolacji Przemysłowych

     MULTiSERWIS Sp. z o.o.

    Miejsce pracy:Belgia, Niemcy, Holandia Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych...

    wczoraj
  • Pracownik produkcyjny

     Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach
        świętokrzyskie/ Starachowice

    proste prace fizyczne przy produkcji drzwi i zamków. Prace montersko – ślusarskie. Praca przy obsłudze maszyn. Przenoszenie gotowej produkcji do magazynu....

    wczoraj
  • Hydraulik

     Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    prace hydrauliczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

    wczoraj
  • Spawacz

    remont osprzętu maszyn budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: spawacz metodą MIG i MAG Wymagania inne: Oferta w...

    wczoraj
  • Pomocniczy robotnik budowlany

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Zakres obowiązków: malowanie, szpachlowanie, układanie płytek.

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Technik administracji

Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Technik administracji
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/21/0767
OBOWIĄZKI:

segregacja i porządkowanie dokumentacji przenzaczonej do wprowadzenia do systemu przez pracowników Biura, udzielanie informacji w zakresie działalności ARIMR, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

obsługa komputera

Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu