• Przedstawiciel handlowy / audytor - przyszły kierownik - fotowoltaika K/M

     Sun Family Sp. z o.o.

    Jeśli chcesz:mieć niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet, drukarkę;mieć stałą stawkę miesięczną wraz z prowizją w ramach umowy o...

    dzisiaj
  • Pracownik magazynowy

     MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Bremen (Niemcy)Opis pracy:Kompletowanie zamówień zgodnie z listą, przy pomocy skaneraUkładanie towaru na palety"Streczowanie" paletKontrola jakościProste...

    dzisiaj
  • Fault Coordinator [rekrutacja online]

     NOKIA

    Localization: Wrocław  Daily Activities:You will be responsible for dealing with administration aspects related to fault management on department level as...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Technik prac biurowych

Praca: Technik prac biurowych

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1873
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach