Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Technik serwisu (mechanik / elektryk)

Praca: Technik serwisu (mechanik / elektryk)

Ogłoszenie numer: 2393272, z dnia 2019-04-15

Precisioneering oznacza dla nas: branie pod uwagę korzyści klienta. Współpracuj z nami, aby opracowywać rozwiązania, które inspirują przemysł na całym świecie. Jako wiodący producent maszyn i urządzeń, cieszymy się z każdego nowego pracownika, który podziela naszą pasję.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik serwisu (mechanik / elektryk)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Montaż i instalacja naszych zaawansowanych technicznie maszyn zarówno w firmie, jak i u klienta.
  • Profesjonalna instalacja naszych maszyn i urządzeń i oddanie do eksploatacji u naszych międzynarodowych klientów
  • Zapewnianie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi w tym staranna analiza i szybkie rozwiązywanie problemów, dzięki zaangażowaniu i wiedzy na temat produktów
  • Prace konserwacyjne i naprawcze
  • Kompetentne szkolenie naszych klientów w zakresie obsługi poszczególnych maszyn.

Wymagania

  • Ukończyłeś szkołę zawodową lub masz doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki / mechatroniki/ elektrotechniki
  • Posiadasz wiedzę z zakresu techniki sterowania (SPS, CNC) lub wiedzę z zakresu hydrauliki i pneumatyki
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie montażu, instalacji i oddania maszyn do eksploatacji
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowo mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz gotowość do wyjazdów w międzynarodowe podróże służbowe

Oferujemy

  • Zarobki od 16 do 19 € za godzinę w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • 30 dni urlopu
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Bardzo dobre możliwości dalszego rozwoju
  • 13 wynagrodzenie zależnie od sukcesu finansowego firmy
  • Miłych kolegów w zespole, również z Polski
Miejsce pracy: 72813 St. Johann-Lonsingen, Niemcy