Najnowsze oferty pracy:

  • Teams Telephony Technical Specialist

     Be | Shaping the Future Poland

    Scope: MS Teams Telephony management – backend & frontend Site configuration SIP trunk monitoring and troubleshooting License management o365, AAD, user &...

    dzisiaj
  • Pracownik gospodarczy

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Wola Wiśniowa

    Rozładunek towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

    dzisiaj
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

        świętokrzyskie/ Chlewice

    Prace konserwacyjne przy urządzeniachbudynku, wykonywanie bieżących napraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak

    dzisiaj
  • Konserwator urzadzeń mechaicznych i technicznych

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    KONSERWACJA SPRZĘTU MECHANICZNEGO, ROBOTY KONSTRUKCYJNO-NAPRAWCZE, NAPRAWA I WYKONAWSTWO NARZĘDZI ORAZ OPRZYRZĄDOWANIA TECHNOLOGICZNEGO , WYKONAWSTWO I...

    dzisiaj
  • Kupiec

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Suchedniów

    Zakup towarów i negocjacje z dostawcami, przygotowywanie zamówień na brakujący asortyment ,kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach i...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Urzędnik podatkowy

Praca: Urzędnik podatkowy

Urzędnik podatkowy
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/21/0184
OBOWIĄZKI:

Staż w Izbie Administracji Skarbowej Program stażu do zapoznania w pokoju 36

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat, które na dzień przystąpienia do projektu nie ukończyły 30 r. ż, z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach